Najczęściej zadawane pytania:

1. Ile kosztują schody...?

W celu dokonania wyceny należy dokładnie poznać potrzeby klienta. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu, rzutu architektonicznego, ewentualnie szkicu klienta przygotowujemy wstępną ofertę. Jeśli oferta zostanie zaakceptowana przyjeżdżamy na miejsce budowy w celu dokonania pomiarów i dalszych uzgodnień. Wycena i obmiar wykonywane są bezpłatnie na życzenie klienta.

2. Czy schody są wykonywane na indywidualne zamówienie i co trzeba wiedzieć, aby zaprojektować schody?

Firma produkuje schody proste, zabiegowe, spiralne i wachlarzowe – wewnętrzne i zewnętrzne – łatwe do wprowadzenia w każdym istniejącym projekcie, jak również dostosowywane i wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. Do wykonania projektu technicznego konkretnych schodów należy znać: oczekiwania klienta wysokość kondygnacji rozmiar otworu w stropie rozmieszczenie ścian, okien i drzwi kondygnacji.

3. Kiedy najlepiej pomyśleć o schodach i ich projekcie?

W celu uzyskania eleganckiej przestrzenno ci projektu , przy minimum zajętej powierzchni i gwarantowanej zgodności z polskimi normami najlepiej już na etapie projektu.

4. Jak długo trwa realizacja zlecenia?

W ciągu jednego dnia montowane są schody surowe (z roboczymi stopnicami sosnowymi), pozwalające swobodnie realizować dalsze prace budowlane na wszystkich kondygnacjach. Po zakończeniu prac budowlanych montowane są stopnice ostateczne, zrobione z materiału dostosowanego do życzeń klienta. Cały proces realizowany jest w przeciągu miesiąca od przyjęcia zlecenia.

5. Na jakim etapie budowy należy montować schody?

ze względu na możliwość zastąpienia tradycyjnej metody wylewanej schodami naszej firmy, montaż planujemy już na etapie stanu surowego budynku.

6. Schody Warszawa?

Jeżeli poszukją Państwo schodów na terenie Warszawy, to z przyjemnością zapraszamy do kontaktu. Nasze doświadczenie gwarantuję pełną satysfakcję z inwestycji.